نرم افزار نظارت تصویری Genetec

شرکت Genetec یک از شرکت ها مطرح در زمینه ی سیستم های نظارت تصویری است. این شرکت با  ارایه ی راهکارهای تخصصی برای هر محیط مانند فرودگاه، محیط های حمل و تقل و محیط های فروشگاهی تمام نیازهای این مجموعه را رفع نموده است. شرکت Genetec با ارایه ی راهکارهایی مبتنی بر هوش مصنوعی و نرم افزارهای کنترلی، مدیریت محیط های بزرگ مانند شهرها و بیمارستانها و دانشگاهای مختلف را بسیار آسان نموده است. این سیستم ها با استفاده از داده های جمع آوری شده توسط سیستم های نظارت تصویری، گزارش های متنوعی را ارایه می نمایند که علاوه بر کاربردهای نظارت تصویری می توان از این اطلاعات برای کاربردهای مدیریتی استفاده نمود.

نرم افزار نظارت تصویری تولید شده توسط Genetec با نام تجاری Omicast ارایه می شود. این نرم افزار با سه لایسنس   Standard, Pro, Enterprise که قابلیت های مختلفی را ارایه می نمایند.

در زمینه ی نرم افزارهای کنترل دسترسی شرکت Genetec محصول تخصصی Synergis را ارایه نموده است. این نرم افزار ضمن قابلیت یکپارچه سازی با Omnicast توانایی پشتیبانی از اکثر راهکارهای شناسایی برای کنترل ورود و خروج را دارد.

همچنین این شرکت محصول AutoVu را برای سیستم کنترل تردد خودرو های شهری ارایه کرده است. همچنین سخت افزارهای مخصوص دوربین های پلاک خوان و سیستم های جریمه ی اتوماتیک این شرکت، می تواند هزینه های نگهداری شهری را کاهش دهند.

برای مشاوره ی رایگان در زمینه ی پیاده سازی نرم افزارهای Genetec در سازمان خود با ما تماس بگیرید.